Gondolatok. Sajátjaim és melyek Benned ébrednek. Thoughts. The ones in me and the ones generated in you.

Friss topikok

2008.08.22. 09:39 Krap

Beijing 2008.

Női fociban az USA hosszabbításban verte a brazilokat, így ők az Olimpiai Bajnokok. Az első meccsen Norvégia a nyitó 4 percben tolt nekik 2-t, ezzel el is döntve a meccset. Kár, hogy nem az utolsó meccsen csinálták ezt.
Női kéziben a mieink ismét kikaptak az oroszoktól, kedvenc norvégjaim pedig nem gyenge végjátékkal (Korea egyenlített 5-10 másodperccel a vége előtt, majd a norvégok 3 (!!!) mésodperc alatt dobtak egy győztes gólt az utolsó pillanatban) győztek.