HTML

'Dark Night Of My Soul'

Gondolatok. Sajátjaim és melyek Benned ébrednek. Thoughts. The ones in me and the ones generated in you.

Friss topikok

  • Krap: Ha jól olvasom a beszámolókat, a két koncerten szumma egy (1) darab szerzeményt játszottak erről a... (2026.06.15. 14:58) Lemezkritika (?) (47.) - Ez nem jött össze
  • Krap: @tizenkéthúr: Köszönöm, Mester. :) (2026.05.20. 10:34) A fülem
  • tizenkéthúr: És ezt miből számolta ki? Matematikus Ön vagy miből számolta ki? (2026.04.23. 12:05) Helyzet
  • Krap: Kölcsön nem kérem -:-), de ha eladnád, itt vagyok. (2025.12.05. 12:44) 1001
  • Krap: A "Népsport" honlapján, a hivatalos, meccs utáni nyilatkozatban mondta. Annyi változás történt azó... (2025.11.14. 10:39) Duma. Mészöly Géza nagy igazsága

2023.06.27. 08:09 Krap

"Mikor túlképzett vagy a munkához"

Általában jól szereplek a "bírd ki mosoly nélkül" kihívásokon, de ezt nagyon sokszor kellene megnéznem, hogy ne röhögjek fel:

Szólj hozzá!


2023.06.26. 08:03 Krap

(sajnos nem egy átlagos) csütörtök

Negyed egykor kisétáltam a munkahelyről. Onnan utoljára.
Ha unjátok a meleget, tegyétek azt, amit én ezt követően: bicajozzatok el a városkátok 685 méter magasan lévő részébe, ott alaposan mosakodjatok meg a forrás nem is annyira hidegnek érzett vizében (a lenti, először meglátogatott forrás sokkal hidegebbnek hatott), ücsörögjetek kicsit az árnyékban miközben becsócsáltok két sört, majd (óvatosan) zúzzatok le a hegyi úton, kb. 20 km-en keresztül élvezve a menetszelet.
Persze, Jávorkút csak egy van.
"Haszontalan tanácsaim alföldieknek" rovatomat olvashattátok. :)

1 komment


süti beállítások módosítása