HTML

'Dark Night Of My Soul'

Gondolatok. Sajátjaim és melyek Benned ébrednek. Thoughts. The ones in me and the ones generated in you.

Friss topikok

  • Krap: Ha jól olvasom a beszámolókat, a két koncerten szumma egy (1) darab szerzeményt játszottak erről a... (2026.06.15. 14:58) Lemezkritika (?) (47.) - Ez nem jött össze
  • Krap: @tizenkéthúr: Köszönöm, Mester. :) (2026.05.20. 10:34) A fülem
  • tizenkéthúr: És ezt miből számolta ki? Matematikus Ön vagy miből számolta ki? (2026.04.23. 12:05) Helyzet
  • Krap: Kölcsön nem kérem -:-), de ha eladnád, itt vagyok. (2025.12.05. 12:44) 1001
  • Krap: A "Népsport" honlapján, a hivatalos, meccs utáni nyilatkozatban mondta. Annyi változás történt azó... (2025.11.14. 10:39) Duma. Mészöly Géza nagy igazsága

2009.06.29. 15:09 Krap

SZER, Jokerman

Azt csak hittem, hogy a következő koncerten nagyobb lesz a hangsűrűség, mint a szimpatikusok fellépésén! Bence ugyanis spontán beszervezett egy újabb Szabad Európa Rádió koncertet szombatra. Most Bence gitárja is jól hallatszott, és mintha többségben lettek volna azok a dalok, melyekben ő énekel, így "kárpótolódott" a múltkori halk keverésért. Az "előzenekaruk" egy erdélyi csapat, a Jokerman volt. Kellemes, lendületes, ötletes zenekar. Fiatalok. Nagyon. A frontemberük is nagyon rendben van, a basszer lány is hozza, amit kell, a dobos fülessel, de pepecen üt. A legnagyobb ászuk (monjuk Jokerek között nem nagy szám az ász? :) az egyszem gitárosuk. Nagyon lazán, magától értetődő természetességgel, kissé Red Hot C. Peppers-ösen, érzéssel játszotta a témáit. Jó dalok, jó zenekar. Hajrá!

1 komment


A bejegyzés trackback címe:

https://krap.blog.hu/api/trackback/id/tr151215682

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Herb · http://herb.vorbis.hu 2009.06.29. 17:13:34

Boldog új névnapot minden Pál nevű Krapulaxnak! Ja, kívánok! Pl. fagyit meg még egy csomó mindent, magamnak. Neg aki az ilyesmiket szereti.
süti beállítások módosítása