HTML

'Dark Night Of My Soul'

Gondolatok. Sajátjaim és melyek Benned ébrednek. Thoughts. The ones in me and the ones generated in you.

Friss topikok

  • Krap: Ha jól olvasom a beszámolókat, a két koncerten szumma egy (1) darab szerzeményt játszottak erről a... (2026.06.15. 14:58) Lemezkritika (?) (47.) - Ez nem jött össze
  • Krap: @tizenkéthúr: Köszönöm, Mester. :) (2026.05.20. 10:34) A fülem
  • tizenkéthúr: És ezt miből számolta ki? Matematikus Ön vagy miből számolta ki? (2026.04.23. 12:05) Helyzet
  • Krap: Kölcsön nem kérem -:-), de ha eladnád, itt vagyok. (2025.12.05. 12:44) 1001
  • Krap: A "Népsport" honlapján, a hivatalos, meccs utáni nyilatkozatban mondta. Annyi változás történt azó... (2025.11.14. 10:39) Duma. Mészöly Géza nagy igazsága

2011.01.05. 08:01 Krap

Brrr

Az Év Albuma fogalmam sincs melyik lesz/volt (komolyan nem tudok kapásból tíz kiemelkedő lemezt előkapni 2010-ből - Ti tudtok ajánlani valamit?), de az év leggyengébbjét éppen tegnap este hallgattam.
Kim Wilde: Come Out And Play - kerülje, aki látja!!!
Pedig (ezt szerintem nem tudjátok) még a 2000-es években is adott ki a hölgy egészen jó albumot. Ez a "hallgatható" szintet is alig lépi át. Pedig és sok mindent szívesen meghallgatok.

3 komment


A bejegyzés trackback címe:

https://krap.blog.hu/api/trackback/id/tr962560994

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Herb · http://herb.vorbis.hu 2011.01.06. 01:58:55

Joe Satriani - Black Swans and Wormhole Wizards
Quimby - Kicsi ország
Vad Fruttik - Fénystopposok
Neo - Six PixelsTarja Turunen - What Lies Beneath
The Smashing Pumpkins - Teargarden by Kaleidyscope Vol.1 Songs for a Sailor
Katie Melua - The House

Ezek csak azok, amik itt vannak a winchesteremen és 2010-esek.

Krap 2011.01.06. 18:49:26

@Herb: A hétből ötöt hallottam. Melua szinte biztosan belefér nálam a 10-be, noha van ennél jobb lemeze is, Satriani is esélyes, a Smashing-be még nem ástam bele magam. Ráadásul rájöttem, hogy noha már 2009-ben kiszivárgott, a Fear Factory legutóbbi lemeze is 2010-es!

tizenkéthúr 2011.01.06. 19:23:04

THERION: Sitra Ahra (?)
süti beállítások módosítása