HTML

'Dark Night Of My Soul'

Gondolatok. Sajátjaim és melyek Benned ébrednek. Thoughts. The ones in me and the ones generated in you.

Friss topikok

  • Krap: Ha jól olvasom a beszámolókat, a két koncerten szumma egy (1) darab szerzeményt játszottak erről a... (2026.06.15. 14:58) Lemezkritika (?) (47.) - Ez nem jött össze
  • Krap: @tizenkéthúr: Köszönöm, Mester. :) (2026.05.20. 10:34) A fülem
  • tizenkéthúr: És ezt miből számolta ki? Matematikus Ön vagy miből számolta ki? (2026.04.23. 12:05) Helyzet
  • Krap: Kölcsön nem kérem -:-), de ha eladnád, itt vagyok. (2025.12.05. 12:44) 1001
  • Krap: A "Népsport" honlapján, a hivatalos, meccs utáni nyilatkozatban mondta. Annyi változás történt azó... (2025.11.14. 10:39) Duma. Mészöly Géza nagy igazsága

2011.09.13. 08:07 Krap

Tudod jól

Minden reggel ugyanúgy indul
Felkelsz, és kattan a zár
Ugrasz, mert fontos a dolgod
Látod, már éled a gyár
Szép lassan elnyel a massza
Kis szíved úgy kalapál
Hasznos kis pont vagy a sokból
Ébresztő, mozdulj már

Azt mondom, ennyi az élet
Azt mondod, nincs, ami vár
Azt mondom, váltani kéne
Azt mondod, túl nagy az ár
Kérdezz, hogy jöjjön a válasz
Lássam, hogy nyílik a szád
Bénultan várod a végét
Ébresztő, mozdulj már

Refrén:
Forog a kerék körbe-körbe
Nem mersz kiszállni belőle
Tudod jól, nem kéne félni
Mégis gyáva vagy lépni

/Hollywoodoo: Forog a kerék/

https://www.youtube.com/watch?v=4dRzI13s2OQ

Szólj hozzá!

Címkék: hollywoodoo forog a kerék


A bejegyzés trackback címe:

https://krap.blog.hu/api/trackback/id/tr443220262

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.
süti beállítások módosítása